067 217 20 89
063 306 49 82

Парк «Олександрія» + Буки

Описание

Страны
Маршрут Вінниця - с.Буки - Біла Церква - Вінниця
Количество дней 1
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
13.05.2018
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
Цена от 325 грн Забронировать

Программа тура

День 1

Парк «Олександрія» + Буки

Вінниця - с.Буки - Біла Церква - Вінниця

   
06:00 Збір біля маг. ГРОШ на 600 річчя (на Вишеньці)
09:00 орієнтовний час прибуття в с. Буки (швиденько снідаємо в автобусі тим, що взяли з собою).
09:00-10:30 В с. Буки знаходиться величезний сучасний парк (оснований він був зовсім нещодавно одним відомим меценатом).
Парк умовно розділений на дві частини – Храмовий комплекс з фонтанами та безпосередньо сам ландшафтний парк. Краєвиди тут просто вражають, а сучасність настільки уміло поєднана з природними надбаннями, що ви обов’язково закохаєтесь у це місце! (вхідний квиток 30 грн/дор, 25 грн/студенти і діти)
10:30-12:30 вільний час для прогулянок парком та фотографування.
12:30 - 13:30 переїзд у м. Біла Церква
13:30-16:00 екскурсія парком «Олександрія» (вхідний квиток 50 грн/дор, 30 грн/студ, 25 грн/діти)
16:00-17:00 вільний час для фотографування та відпочинку
17:00 збір біля автобусу та виїзд додому.
21:00 – орієнтовний час прибуття.
ВАЖЛИВО: обов’язково візьміть з собою їжу, водичку та покривальця!
Про тур ...

А ви знаєте, раніше величина багатства людини вимірювалась величиною парку, який він побудував!? Як же хочеться повернути цю традицію в наші часи. Вас чекає неймовірна подорож крізь час...

Парк в Буках, Київська обл.

Уявіть себе принцом або принцесою, що гуляє по величезному красивому парку в казкових пишних шатах. Я Вам скажу, тут просто витає в повітрі така дивовижна атмосфера, не можу про неї розповісти, потрібно тільки побачити все на власні очі і відчути своєю душею!У селі Буки в Київській області (не плутати з Буками в Черкаській області) розташований мальовничий ландшафтний парк. Це місце о праву вважається одним із найкрасивіших парків України.

  

Умовно можна розділити ландшафтний парк на дві частини. Вхід в першу частину безкоштовний там розташований величезний фонтан. І ми одразу впізнали його! До реставрації він прикрашав Майдан Незалежності, після його утилізації, фонтан був викуплений і привезений до села Буки. Два роки він реставрувався, і зараз ми можемо милуватися ним сидячи на одній з лавок розташованих навколо фонтану

У цій частині також підноситься дзвіниця Данила і церква Святого Євгенія. Вхід в дзвіницю вінчають два янголятка. Я трохи здивувалася, прочитавши табличку, що вона була названа в честь Данила Кучми, батька екс-президента України. Виявляється раніше Кучма врятував сина Суслова, якому були терміново потрібні дорогі ліки. Цим благодійним жестом він заслужив на таку шану сім'ї Суслових.

Під час екскурсії ви зможете дізнатися багато цікавої інформації, побачити Поляну казок з дуже красивими казковими фігурами та міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені, вовченята, страус та інші тварини. 

Парк "Олександрія" в м. Біла Церква

Наступним пунктом нашої мандрівки стане парк, який знаходиться в м. Біла Церква. Парк «Олександрія» вражає гармонійним поєднанням творінь природи і рук людських. Поляна з віковим дубом-господарем плавно переходить в квіткові клумби; зарості екзотичних рослин поступаються майданчику з колонадою «Ехо», що має унікальні акустичні особливості; струмочки з водоспадами в ярах впадають в озера з лебедями і качками. Такі поєднання у парку «Олександрія», за кожним поворотом стежки.

  

Пішохідна прогулянка по парку надасть вам незрівнянної насолоди, єднання з природою, її красою та силою.

А надвечір ми заглянемо ще в одне прекрасне місце - діючий органний зал, який знаходиться у м. Біла Церква у костелі святого Іоана Хрестителя. Костел розміщений на крутому мальовничому березі річки Рось на Замковій горі. На разі в костелі знаходиться орган і кожної суботи та неділі у вечірніх концертах слухачі знайомляться з високопрофесійними музикантами, у виконанні яких звучать зразки світової класики.

Дополнительная информация

У вартість включено:
 - проїзд
- страхування
- супровід групи

 У вартість не включено:
 - вхідні квитки
 - харчування
- власні витрати
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

Менеджер [manager] онлайн.

В течении пару минут мы вам перезвоним.

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.