067 217 20 89
063 306 49 82

Пасивні Карпати: регулярні виїзди

Описание

Страны
Маршрут Вінниця - Криворівня - Верховина - Ясиня - Солотвино - с.Кваси - Яремче - Вінниця
Количество дней 3
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
20.07.201803.08.2018
17.08.2018
Цена от 1250 грн Забронировать

Программа тура

День 1

Пасивні Карпати: регулярні виїзди

Вінниця - Криворівня - Верховина - Ясиня - Солотвино - с.Кваси -  Яремче - Вінниця
 

При бронюванні за 21 день до дати поїздки - 1250 грн
При бронюванні менше, ніж 21 день до дати поїздки - 1300 грн


Виїзд в четвер о 23:00 біля маг. Грош (на Вишеньці) 
ДЕНЬ 1-й 
В 08:00 орієнтовне прибуття до Криворівні. Снідаємо в автобусі смачненьким та гайда насолоджуватися краєвидами гір.
08:30-09:30 – зануримося в таємниці зміцнення гуцулів та завітаємо до «Дідової Аптеки». То новий музей, яким збагатилося відоме гуцульське село Криворівня. Вона має дуже зручне розташування біля центральної дороги на березі річки Чорний Черемош. Відвідавши цей музей можна побачити велику кількість цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам. Окрім почутого і побаченого, у лікувальних цілях ми з Вами продегустуємо цілющий чай та настоянку.
09:30-10:00 – переїзд до музею гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика. 
/вхідний квиток 25грн - дор., 20 грн - дит./
10:00-11:00 - цей музей розташований у приватному будинку Романа Кумлика. Тут є велика колекція предметів побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів. Вся експозиція цього музею дає уявлення про життя гуцулів. Вам проведуть цікаву екскурсію, розкажуть про музичні інструменти, файно заграють на них та ще й заспівають народної гуцульської пісні. І кожен бажаючий зможе спробувати освоїти який-небудь музичний інструмент.
11:00-11:30 – переїзд до відомого музею «Тіні забутих предків».
11:30-12:00 - завітаємо в хатину, де знімався фільм Параджанова «Тіні забутих предків». Також в цьому музеї ви можете приміряти гуцульські наряди та зробити надзвичайно гарні фотознімки в народному вбранні на фоні карпатських гір.  
/вхідний квиток 20 грн/ дор/ 10 грн/діти /
12:00-12:30 - а ви вірите в магію, вмієте трішки підчакловувати? Якщо ні, то ми вас з радістю навчимо! Адже в Верховині знаходиться унікальний музей гуцульської магії. /вхідний квиток 20 грн/
12:30-14:00 – обідатимемо у традиційній гуцульській колибі на території магів та чаклунів. Але ж смакоту вони готують! Вам сподобається /обід за бажанням 80 грн/
14:00-16:00 – на Вас чекають справжні гуцульські гуляння в цей день у відомому будинку-музеї Миколи Ілюка. Веселі музики, танці, співи – то все для Вас  /вартість на особу – 100 грн/
16:00-18:00 – вирушаємо на поселення до готелю, відпочиваємо. власні витрати

День 2

08:00-09:00 – сніданок (входить у вартість)
09:00-09:30 - переїзд до Ясені.
10:00-11:30 - Ясіня “Гуцульська столиця”, селище розташоване між карпатськими хребтами Чорногора і Свидовець на берегах норовливої Чорної Тиси. Відомим на весь світ Ясіня стало завдяки шедевру гуцульської дерев’яної архітектури церкві Вознесіння Господнього (1824р.), яка занесена у список світової спадщини ЮНЕСКО. Неподалік селища ми також оглянемо найвищий водоспад Закарпаття – Труфанецький, який має висоту 36 метрів і спадає багатьма мальовничими каскадами.
11:30-13:30 - переїзд у Солотвино /вх. кв-к 50 грн/дор., 30 грн/ дит./
13:30-17:00 – релаксуємо на солоних озерах. Солотвино гордиться унікальними соленими озерами, які за лікувальними властивостями є аналогами Мертвого моря. В солотвинській воді не можливо втонути, так як її густина настільки велика, що Ви завжди будете на поверхні, навіть якщо піднімете над водою руки і ноги.
17:00-17:30 переїзд до центру Європи
17:30-18:30 – ласкаво запрошуємо Вас у діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”. 
18:30-20:00 рушаємо в Кваси - центр закарпатського ліжникарства, здавна славиться своїми “квасними” (кислими) водами. Шанувальників міцніших напоїв ґречно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва та продегустувати освіжаюче й ексклюзивне пиво, яке вариться із чеських та німецьких інгредієнтів на воді із високогірного карпатського джерела. /Вартість дегустації 50 грн/особа/
20:00-20:30 – повернення в готель та вечеря-посиденьки в дружньому колі мандрівників.

День 3

08:00-09:00 – сніданок (входить у вартість). Здача номерів. 
09:00-10:00 - переїзд до Яремчі.
Ділимось на дві групи: одна група сідає у вантажівку та рушає «підкорювати» гору Синячка, а друга група крокує на екскурсію по м. Яремчі та скелями Довбуша, а якщо хвате сил, то ще й підіймемось на невеличку гору Маковицю. Потім групи міняються. 
/Вартість трансферу на вантажівках в гори 250 грн/особа/
10:00-16:00 - екскурсія мальовничими скелями на фоні карпатського лісу, чисте гірське повітря, чудові краєвиди навколишніх гір  - усе це ми побачимо в нашому поході Стежками Довбуша. Також за бажанням підіймемось на гору Маковиця. 
/вхідний квиток 20 грн/дорослі, 10 грн/діти/.
Обов’язково погуляємо по Яремчі, побачимо відомий та гучний водоспад Пробій, зайдемо на сувенірний ринок та прикупимо гарних речей ручної роботи. 
16:00-20:00 – обмін групами, а також перерва на обід.
20:00 – збір біля автобуса та виїзд додому.
04:00 – орієнтовний час прибуття до Вінниці.
Про тур...
Ви неодноразово бували в Карпатах? Вас важко здивувати? Ми спобуємо!
Оригінальний маршрут, цікаві місця, цілковитий трішки "лінивий" відпочинок без важких сходжень у гори, але при цьому перед вами відкриються не менш привабливі краєвиди. 

Приєднуйтусь! Подорожуйте з комфортом! 
Нас чекає Верховина - серце Карпат
Верховина є справжньою колискою гуцульської культури, вона розташована в самому серці Карпат. На місці, де проживають гуцули, збереглося багато цікавих традицій, звичаїв, переказів, казок, легенд і фольклорних обрядів, які тягнуться з далеких часів.
  

«Дідова Аптека» - новий музей, яким збагатилося відоме гуцульське село Криворівня.
«Дідова Аптека» має дуже зручне розташування біля центральної дороги на березі річки Чорний Черемош. Поруч – Франкова скеля та франкова криниця.
 
  

Гості нашого краю, відвідавши цей музей зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. 

Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування.
Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвами.
Окрім почутого і побаченого, Вам запропонується дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях.

Ми вас запрошуємо до музея гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика. Нам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, побут, обряди, традиції,  заграють та проведуть майстер клас на різних музичних інструментах. Ми з вами дізнаємось більше про життя гуцула та його ремесла, побут гуцулки, гуцульський одяг, музичні інструменти на Гуцульщині, обряди, традиції, спів, коляду. Та побачимо справжнісінький майстер клас гри на трембіті.
Екскурсію проводить дочка Р. Кумлика - справжня гуцулка - Наталочка. Найбільша гордість музею- колекція музичних інструментів.
   

Наталка сама грає на багатьох з них, а ще у вас буде можливість почути народні пісні, гуцульські співанки у її виконанні. Господарка запропонує і вам спробувати освоїти який-небудь музичний інструмент.

Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків» вражає своєю енергетикою. 
Заснований музей у 2000 році. Основні напрями діяльності: перегляд стрічки та ознайомлення з історією знімання кінофільму «Тіні забутих предків».
  

В музеї діють експозиції з життя та творчості видатних людей, з побуту та етнографії, з історико-архітектурної спадщини. У цьому будинку під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків» (золоті медалі фестивалів «Південний хрест» та фестивалю в Салоніках, відзнака Британської кіноакадемії за кращий зарубіжний фільм) в 1963-1964 рр. жив режисер фільму Сергій Параджанов. 

А ще в цьому музеї Вас з легкістю перетворять на справжнього гуцула чи то гуцулку. Але ж файні виходять фотокартки на фоні карпатських садиб та гір. 

А тепер гайда чаклувати... трішечки, зовсім трішечки і по-доброму! Ми відвідаємо справжній музей магій та мольфарства.

Експозиція створена для презентації діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів. Зокрема представлений інвентар, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, аби допомогти людям. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая. 

Обід у нас сьогодні буде незвичайний  - в справжнісінькій колибі! Ухх і смакоту ж вони готують! 
 
  

Гуцульська забава
В музеї гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря" нас чекатиме гуцульська забава. 

Нас навчать танцювати традиціні гуцульські таночки, одним з найкращих та найвеселіших є танець - гуцулка. Приготуйте свої ніженьки, відкиньте сумніви та гайда танцювати! 

Жити ми з Вами будемо в комфортному готелі неподалік Буковелю, в с. Яблуниця "Постоялий двір".

Ясіня та Труфанецький водоспад 
Ясіня - прославляється пам'ятниками дерев'яної архітектури, народним і художньою творчістю, працюють народні умільці різьблення по дереву, обробки шкір, вовни; самобутнє гуцульське ткатство і вишивання. 
     
Церква Вознесіння Господнього (Струківська) — одна з найдосконаліших дерев'яних церков на всій Гуцульщині, знаходиться в с. Ясіня.  Історія дерев'яних храмів у маленьких, закритих від світу селах, як правило, трагічна. Скільки церков згоріло, а скільки розібрала громада, сьогодні й порахувати важко. ЦерквіВознесіння Господнього у селищі Ясіня пощастило, як то кажуть, від народження… А більше про історію цього краю ви дізнаєтесь в ході нашої мандрівки. 
 
  

Водоспад Труфанець знаходиться в Українських Карпатах та має статус гідрологічної пам'ятки природи місцевого значення. Висота падіння води в ньому сягає 35 м. Каскади потоку Труфанець бурхливо зриваються із скельних обривів, що саме й заманює сюди щорічно велику кількість туристів. А для бажаючих помилуватися його природними пейзажами є облаштований майданчик для огляду. 

Водоспад можуть побачити всі охочі, тимпаче, що його чарівні барви видно із траси Н-09, яка проходить між селами Ясіня та Кваси. Тому проїхати повз таке природне диво і не зупинитись — важко.

Труфанець складається із кількох каскадів, котрі являють собою мальовничу природну красу. Часто цей водоспад називають найкрасивішим в Українських Карпатах. Для того, щоб краще розгледіти його кришталеві струмені була побудована дерев'яна альтанка. Саме з неї відкривається вся велич та надзвичайні краєвиди водоспаду Труфанець.

Солоні озера в "Солотвино"
Щорічно влітку до Солотвино приїжджає багато туристів, щоб полежати в солоних озерах, куди ропа (насичена солями вода) потрапляє безпосередньо з шахти.
 
Найбільшим із солоних озер Солотвино є озеро Кунігунда, глибина якого становить 1 – 8 м., а площа поверхні 800 м. Озеро міститьлікувальну ропу та сульфідну грязь. Вода в озері у декілька разів солоніша за морську воду. Концентрація солі близько 200 грам на літр. У цьому Ви можете переконатися, вийшовши з води і постоявши на сонці 5 хвилин – на Вашій шкірі почне кристалізуватися сіль і з’являться маленькі крупинки.

Ще за кілометр до найбільшого Солотвинського озера Кунігунда  у повітрі став виразно відчуватися запах солі – облизуєш губи, а вони солоні. І це не дивно, адже солоність води в цих водоймах – близько 200 промілле (200 г солі на літр води). Фахівці запевняють, що Солотвинські озера володіють цілющими властивостями, що перевершують води і грязі Мертвого моря

Відпочинок в Солотвино на озерах можна поєднати з терапією в соляних шахтах, де цілюще, насичене сіллю повітря полегшує самопочуття.

Природа щедро нагородила ці землі всілякими цілющими властивостями – ліси, що оточують селище, невинно чисті і чудово підходять для прогулянок після купання в теплих озерах. Завдяки цьому відпочинок в Солотвино прекрасно підходить і тим, у кого є проблеми зі здоров’ям, і просто бажаючим отримати море задоволення від вихідних або відпустки.
 
Географічний центр Європи та пивна дегустація в Квасах 
Географічний центр Європи знаходиться безпосередньо в селі Ділове, у Рахівському районі, поблизу від відомого Карпатського біосферного заповідника, на березі річки Тиса біля кордону з Румунією. 
Тут варто стела з геодезичним знаком на якому латинською мовою написані слова, що позначають наступне: "Постійне, точне, вічне місце. Центр Європи встановлений в 1887 році, місце виміру дуже точно за допомогою спеціального апарату зі шкалою меридіанів і паралелі, виготовленим в Австро-Угорщині". 

Кваси - названі так через “квасну”, тобто мінеральну воду, якої тут на кожному кроці по джерелу! Мальовниче селище, оточене височенними горами, радо зустріне гостей! 

Вперше потрапивши у Кваси надвечір, жоден не здогадається, де закінчуються вогні хат, розкиданих на високих схилах гір, а де починаються зорі чорного карпатського неба. “Як привіз сюди майбутню невістку, — розповідав один гуцул. — то вона показувала на хати мого кума й дядька, і казала, що то — Велика Ведмедиця!” Кваси оточені високими горами, що впритул підступають до Чорної Тиси. А люди живуть не тільки у низовині, але й ген-ген на пагорбах. Тому й не дивно, що приїжджих вводить в оману світло з вікон гуцульських хат — ніхто собі й уявити не може, що чийсь дім може стояти так високо!

Гуцульска крафтова броварня «Ципа»: пиво за унікальними рецептами на воді з високогірного джерела
Пивоваріння – це справжнє мистецтво, в якому можна вдосконалюватися все життя – переконані у гуцульській крафтовій броварні «Ципа». Тут точно знають, як зварити найкраще пиво, кожен ковток якого дарує справжню насолоду. 

Дозріває пиво у старовинному підвалі щонайменше 30 діб (а деякі сорти й по кілька місяців), природно, без жодного прискорення. Напій подається на барну стійку спеціальним пивопроводом безпосередньо з підвалу, що дозволяє уникнути температурних перепадів і зберегти смак. Взагалі, як можна побачити, в броварні дуже мало автоматизації, усю основну роботу виконують люди, відтак пиво «Ципа» літерально ручної роботи. 

Треба також відзначити, що для приготування пива використовується вода з місцевого високогірного джерела, яку не піддають спеціальній обробці. Окрім того, тутешній «крафт» регулярно збагачується оригінальними гуцульськими додатками такими як, наприклад, яфини (чорниця), карпатські трави чи смерекові гілочки.

На вантажівках на г. Синячку
Ми з вами поїдемо у комфортних сидіннях високо в гори - на г. Синячка. Адреналін, яскраві емоції, неймовірні краєвиди чекають на нас. А головне - жодних зусиль, це скажімо так "ліниве" підкорення гір! Зате краєвиди, які відкриються перед вами - неповторні! 

Яремче
Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати приємний сувенір? Різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!
 
 
По обидва боки вздовж довгої вулиці над рікою Прут стоять різьблені дерев’яні будиночки: тут можна придбати вироби народних промислів та ремесел Гуцульщини – гуцульську кераміку, вишиті сорочки, плаття, рушники, ґердани (плетені з бісеру жіночі прикраси), вироби з овечих шкур та шерсті (ліжники, кожухи, кожушки, ін. шубний одяг, гуцульські килими). Більшість з того, що ви побачите тут – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія збереження традицій виготовлення. 

Як будете на ринку, спитайте майстра не тільки про ціну, але і про технологію створення тієї ж вишиванки: іноді одна така розповідь більш вартісна від будь-яких коштів.

Поряд з ним — ще дві важливі локації: не проґавте можливість сфотографуватись біля потужного водоспаду Пробій та побачити унікальний дерев’яний ресторан “Гуцульщина”, збудований без жодного цвяху.

м. Яремче — один з найбільш відомих карпатських курортів, що знаходиться в Івано-Франківській області, на берегах гірської річки Прут.

На сьогоднішній день Яремче — це туристичний, культурний, оздоровчий центр Прикарпаття. Відпочинок в Яремче — це відпочинок круглий рік. От і ми матимем цікаву екскурсію Скелями Довбуша. Цей підйом підніме Вас вище хмар, відкривши неймовірні краєвиди.

Слідами опришків
Коли смертельно поранений Довбуш помирав – Карпати тремтіли від розпачу, через це й утворились скелі, пізніше названі на його честь. Казками багатий карпатський край. Та, мабуть, не дарма про українського Робін Гуда було складено силу-силенну легенд.

У XVIIІ столітті у місцевих лісах справді ховались опришки. Кажуть, тут вони зберігали те, що забирали від багатих панів. Тож відповідно багато легенд пов’язано зі скарбами.

Величезний камінь досі закриває вхід у печеру із золотом Олекси Довбуша. Відчинити її можна, сказавши заповітне слово. Та ніхто, на жаль, не знає цього слова…

А якщо копнути глибше – побачимо на території Бубнища древнє сакральне городище. Кажуть, наші предки мали тут святилище-палеообсерваторію. Для чого служили ці глибокі ніші, вироблені у каменях? Мабуть, не дарма дивні ущелини ще давним-давно гуцули прозвали “Брамою на Цей Світ” та “Брамою на Той Світ”. Вірили, що через них приходили на землю міфічні Люди-Велети. Жителі Карпат і зараз пам’ятають немало легенд про тих Велетів… 

Гора Маковиця

Гора Маковиця – одна з найвищих вершин в околиці Яремче, її видно ще з сіл Дора та Микуличин. Сама гора відносно невисока – заввишки всього 984 м, але за хорошої видимості з неї добре проглядаються хребет Явірршини Хом’як, Синяк і Довбушанка (Добошанка), а також Говерла з Петросом на південному заході. 
   

Дополнительная информация

У вартість включено:
- проїзд
- проживання
- сніданки
- екскурсійний супровід
- страхування
- супровід групи

У вартість не включено:
- вхідні квитки /вартість квитків надана у програмі поїздки/
- власні витрати
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

Менеджер [manager] онлайн.

В течении пару минут мы вам перезвоним.

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.