067 217 20 89
063 306 49 82

Аморе… Рома

Описание

Страны
Маршрут Львів – Токай – Хевіз – Рим – Тірренське узбережжя – Амальфітанське узбережжя – озеро Вертерзее – Мішкольц-Тапольце – Львів
Количество дней 9
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
08.06.2019
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
06.07.201907.09.2019
21.09.2019
Цена 211 € Забронировать

Программа тура

День 1

Аморе… Рома

Львів – Токай – Хевіз – Рим – Тірренське узбережжя – Амальфітанське узбережжя –
озеро Вертерзее – Мішкольц-Тапольце – Львів


УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 36 EUR.
Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

08:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 08:45 – Виїзд зі Львова.
13:00 – Виїзд з Чопа. Виїзд до Угорщини. Переїзд в Токай, де на Вас чекає дегустація справжніх токайських вин та смачний угорський гуляш (9 EUR – дегустація/ 12 EUR – дегустація + гуляш). Переїзд до транзитного готелю на території Угорщини. Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Переїзд в Хевіз (вх. квиток 3000F≈10 EUR). Купання в термах. 
Найбільше тепловодне озеро з яскравими екзотичними квітами з Індії, на Європейському континенті. Навіть взимку приємно тут купатись просто неба.

Вільний час. Рекомендуємо:
– обід в національному угорському ресторані з дегустацією п’яти видів балатонських вин (15 EUR). Обід: рибна юшка, свинячі ребра або риба з картоплею і рисом.
Вільний час.
Рекомендуємо: – Кестхей (15 EUR). 
Автентичні і старовинні вулички, зручні пляжі, невеличке містечко розташоване в прекрасному парку палацу сім’ї Фештетичі в стилі бароко.

Нічний переїзд до Риму.

День 3

Приїзд в Рим. Пересування по Риму лише громадським транспортом (денний квиток ≈7 EUR) Оглядова екскурсія по Риму (у вартості туру).
Місто, яке до нинішнього часу змогло зберегти свій унікальний і неповторний колорит в коктейлі середньовічної архітектури з сучасними будівлями, діловими кварталами з атмосферними, маленькими вуличками.
Вільний час в Римі.
 Рекомендуємо:
– екскурсію до Ватикану (26 EUR + вх. квиток 21 EUR дорослі, 16 EUR діти до 18 років).
Найбільш відвідувана туристами держава Європи. Унікальне місто-музей захоплює величчю історії Римської імперії: Собор Св. Петра – центр католицизму, Собор Св. Івана, Папський палац та кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, музеї? знаменита на весь світ бібліотека…
 
  

– екскурсію «Колізей + Римський Форум – символ + серце Риму» (21 EUR + вх. квиток 14 EUR). 
Римський Форум – це найдавніша площа в Римі. Вона виконувала і функцію ринку, і функцію коміціуму, і функцію курії (замість засідань Сенату), тому завжди відігравала важливе сусупільне значення. Тут можна зустріти прадавні церкви поруч із класичними римськими колонадами, котрі стоять тут уже понад 2000 років.

Практично всі люди котрі проживають у Європі бачили на фото Колізей або ж чули колись про нього. Про нього не чули лише ті відлюдники котрі проживають в горах без інтернету та телебачення. Це мрія багатьох людей побувати тут, сфотографуватися біля нього, винести камінець із середини Колізею як справжній варвар. Існує неперевірена інформація, що вночі приїжджає самоскид із камінням котре спеціально завозять щоб туристи забирали його, а не колупали стіни Колізею. 
Колізей названий в честь статуї Нерона котру називали Колоссо. Збудований у 80 році. Цей амфітеатр і в сучасному світі буде вважатися великим, адже його місткість 50 тис. глядачів, що означає що якби люди не цінували архітектуру то спокійно відреставрували б Колізей і грали б уньому футбол, але на щастя ще не все так сумно. 
Поруч розташована арка Константина котру також варто побачити, адже збудували її доволі давно, а саме в 315 році.

≈20:00 – переїзд на Тірренське узбережжя. Поселення в готель, ночівля.

День 4

Сніданок. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

День 5

Сніданок. Вільний час. Відпочинок на морі. Рекомендуємо:
– екскурсію «Перлини амальфітанського узбережжя – Позітано, Сорренто, Прайано, Амальфі» (?3 EUR). Не забудьте рушник і купальний костюм. 
Місто, яке до нинішнього часу змогло зберегти свій унікальний і неповторний колорит в коктейлі середньовічної архітектури з сучасними будівлями, діловими кварталами з атмосферними, маленькими вуличками.

Ночівля.

День 6

Сніданок. Вільний час. Відпочинок на морі.
Рекомендуємо: – екскурсію в Неаполь (15 EUR). Не забудьте рушник і купальний костюм.
Батьківщина піци, кавова столиця Італії, місто мафії та сміття – як тільки не охрещували Неаполь. І що цікаво: з кожним цим твердженням можна посперечатися і водночас кожне з них личить галасливому мегаполісу. Неаполь зустрічає гарячим липким повітрям. Близькість до моря не дуже рятує: стовпчик термометра тут майже завжди «зашкалює». Ти готовий до сутички з обставинами, бо ж начитався про місто аж зайвого. Отож, як ми розвінчували міфи навколо Неаполя.

У вільний час в Неаполі рекомендуємо:
– екскурсію «Помпеї + Везувій» (20 EUR + вх. квиток). 
Культурна спадщина стародавнього міста Помпеї неможливо переоцінити, так як багата культура і унікальна цивілізація гірських племен півдня Італії справили величезний вплив на розвиток цілого регіону. У зв’язку з цим у 1997 було прийнято одноголосне рішення внести ціле місто в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вулкан Везувій – діючий вулкан, розташований на півдні Італії. Везувій – один з найвідоміших вулканів у світі. На території Італії відомо три діючих вулкана. Везувій має форму у вигляді трьох конусів вкладених один в одного. Найбільший з них – це залишки північного та східного боку великого зруйнованого вулкана, що носить назву Монте-Сомма. У нього, як би, вкладений сам Везувій, в кратері якого з’являється ще один невеликий вулкан, що руйнується після сильних вивержень… На вершину вулкана Везувій висотою 1281 метр веде туристичний маршрут, подолавши який ви будете нагороджені фантастичними видами Неаполітанської затоки.

Ночівля.

День 7

День 7. Сніданок. Вільний час. Відпочинок на морі. Виселення з готелю.
≈19:00 – Нічний переїзд до Вертерзее.
 

День 8

Приїзд до Вертерзее. Вільний час. Відпочинок на озері. (вх. квиток ≈ 10 EUR).
Рекомендуємо:– екскурсію в «Столиця Каринтії – Клягенфурт» (14 EUR). 
місто оточене найтеплішим і найпопулярнішим серед туристів озером Вертерзее. З визначних пам’яток варто приділити увагу Старому місту з площею Alter Platz, де розташовані найкрасивіші будівлі в стилі Ренесанс; фонтан lindworm у вигляді дракона, споруджений в 1593 р.; палац Landhaus в стилі бароко, нині місце державних зборів, і цістеріанське абатство Stift Viktring, засноване У 1142 р.

Переїзд в транзитний готель. Поселення в готель. Ночівля.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Мішкольц–Тапольце, відвідання природного утворення печерної купальні (вх. квиток 3000F ≈ 10 EUR).
Унікальний мікроклімат, чиста голуба вода, неймовірні пейзажі та індивідуальні оздоровчі дії допомагають гостям купальні залишати її відпочивши та оздоровивши весь організм.

Повернення в Україну. Приїзд у Львів (пізно ввечері, орієнтовно 01:00).

Дополнительная информация

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
• Зустріч кожного туриста представником фірми;
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• Оглядова екскурсія по Риму;
• Проживання 6 ночей в готелі 3-4* на базі ВB (сніданок);

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• Рекомендовані програми;
• Медичне страхування на період туру – 9 EUR;

ДОДАТКОВІ послуги:
• Доплата за вибір місця – 10 EUR/особа;
• Доплата за зміну місця – 10 EUR/особа;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм – 20 осіб.

 
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.