067 217 20 89
063 306 49 82

Зимові пригоди в Трансильванії (новорічний)

Описание

Страны
Маршрут Львів - Сіная - Бухарест - Брашов - Бран - Львів
Количество дней 4
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
30.12.2019
Цена от 75 $ Забронировать

Программа тура

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
16:00 - виїзд зі Львова.
21:00 - виїзд з Чернівців. Проходження кордону.
Нічний переїзд по території Румунії.

День 2

Приїзд в Сінаю.
Вільний час.
Рекомендуємо Рекомендуємо відвідати «Замок Пелеш» - один з найкрасивіших замків Європи (8€ *без огляду замку всередині).   Серед розкішних зелених гір, хвойних лісів та прекрасних галявин курорту Сіная перший румунський король Карл І звів свою затишну резиденцію. Замок оточений найкрасивішим парком, де у єдиній мелодійній пісні поєднуються дзвінкий спів казкових птахів і чарівний голос гірської річки. 160 кімнат палацу, що значно різняться за своїм архітектурним стилем прикрашені люстрами з муранського кришталю, німецькими вітражами, шкірою з Кордови, мейсенським фарфором. Проте, головною його цінністю є унікальна різьба по дереву, яка вражає своєю пишністю та елегантністю. 
Рекомендуємо Рекомендуємо відвідати Замок Кантакузіно в містечку Буштень (10€ + вх.квиток 8€).  Замок Кантакузіно в маленькому селищі Буштень був побудований в 1904 році за велінням князя Георге Григора Кантакузіно - великого землевласника, мера Бухареста і прем'єр-міністра Румунії. Комплекс складається з 4-х корпусів, розташованих на території 3 148 м² - власне палац, службовий павільйон, адміністративна вілла і каплиця.
Замок оточений терасою, каскадним парком, де є затишні гроти, водоспади, печери, фонтани. Весь комплекс визнаний вершиною замкового будівництва в Румунії, що має велике архітектурне, історичне і художнє значення.
Кантакузіно не поскупився і на внутрішню обробку замку. У дизайні інтер'єрів присутній італійська кераміка, румунська мозаїка, оригінальні кесонні стелі, прикрашені квітковими мотивами або різбленням по дереву, сходи з каррарського мармуру з кованими поручнями, внутрішні колони і арки з румунським орнаментом, каміни і багато іншого. 
Переїзд в Бухарест.
Рекомендуємо Рекомендуємо познайомитися з містом під час автобусної екскурсії «Бухарест - велична столиця Румунії» (15€). Бухарест – місто, яке поєднує різноманітні стилі, представляє собою незвичайну красу міської архітектури та мальовничих бульварів. Тріумфальна Арка, яка перенесе вас в атмосферу романтичного Парижу. Площа Революції, Румунський Атенеум – одна з найпопулярніших будівель в столиці. Палац Парламенту – грандіозна будівля на 6000 кімнат, друга по величині споруда в світі після Пентагону. Місто манить незвичайною красою старовинних кварталів і своєю неповторністю не поступається західно-європейським містам. 
Поселення в готель.
Рекомендуємо Рекомендуємо проовжити знайомство з містом під час пішохідної екскурсії (10€). Екскурсія розпочнеться з Площі Революції. Далі ми попрямуємо до Пасаж Вікторія, який був відкритий ще в 1891 році. Опісля побачимо центральну будівлю Національного Банку Румунії, пройдемося по серцю історичної частини Бухареста - вулиці Ліпцкань, звідки і бере свою назву найстаріша частина столиці - район Ліпцкань. Відвідаємо один з легендарних ресторанів Кару ку Бере (візок з пивом), екскурсовод розповість легенду пов'язану з цим рестораном. Далі відвідаємо найстаріший монастир столиці - Ставрополіс. Потім пройдемося по французькій вулиці та вийдемо до останків княжого двору Влада Цепеша і нарешті відвідаємо заїжджий двір Манука, де почуємо легенду про знамениту циганку Зараза. 
Ночівля.

День 3

З Новим 2020 Роком!!!
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Брашов. Оглядова екскурсія містом. Розташоване в самому серці Румунії, місто Брашов зачаровує своєю середньовічною атмосферою, яку створюють вузькі затишні вулички та  маленькі романтичні дворики. Чорна церква, яку ще називають Церквою св. Марії, є найбільшою готичною  будівлею в Румунії,  Ворота Катерини – одні з найстаріших воріт у Брашові, Площа Рад, Єврейська синагога, найвужча вулиця Румунії і безліч інших незрівнянних місць… 
Рекомендуємо Рекомендуємо відвідати легендарний Замок Дракули (15€ + вх. квиток). Тут народилась відома легенда про князя Влада Цепеша, який став відомим як граф Дракула. Вважається, що в замку Бран проживав легендарний вампір. Серпантинові сходи, що ведуть до таємничих кімнат та темних коридорів, сплітаються в єдиний лабіринт. Готична архітектура середньовічного замку з високими стінами, заплутані лабіринти, бійниці і сувора краса споруди говорять самі за себе… Читати далі »« Згорнути
20:00 виїзд з Брашова.
Нічний переїзд до України.
 

День 4

Прибуття у Львів (до 13:00).
 

Дополнительная информация

 
Увага! Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!
 
Вартість туру
Вартість Дорослі Діти до 16 років  
до 20 жовтня 75€ 70€  
до 10 листопада 80€ 75€  
з 11 листопада 85€ 80€  
Гарантований аванс на екскурсії.
  • Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з нетуристичною метою.
  • Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.
  • У разі незамовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.
20€
   
У вартість туру не входить:
  • екскурсії за додаткову плату;
  • вхідні квитки;
  • трансфери;
  • проїзд в громадському транспорті та таксі.
 
 
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.