067 217 20 89
063 306 49 82

Софіївка + Жашків

Описание

Страны
Маршрут Вінниця-Софіївка-Вінниця
Количество дней 1
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
12.09.2020
20.09.2020
04.10.2020
17.10.2020
Цена от 435 грн Забронировать

Программа тура

День 1

Софіївка + Жашків 
06:00 – збір групи та виїзд з Вінниці від маг. ГРОШ на 600-річчя.

09:00-11:00 – екскурсія парком «Софіївка».

…кохання одного з найбагатших польських магнатів Станіслава Потоцького до чарівної Софії. Про цю жінку можна писати романи, здатні затьмарити пригоди Анжеліки. «Прекрасна гречанка», яка за однією з версій претендує на походження зі старовинного грецького роду (за іншою, дочка торговця худобою), побувала за своє життя куртизанкою, звідницею, дружиною і коханкою кількох шляхетних дворян, включаючи Григорія Потьомкіна. Розумниця, красуня, яка за чутками, не цуралася політичних і шпигунських ігрищ. Але головна її заслуга в іншому. Саме Софія, зачарована парком Аркадія, розташованим недалеко від Неборова, тонко натякнула закоханому Потоцькому, що в його уманських володіннях було б непогано влаштувати щось подібне. Так почалася історія Софіївського парку

А от більше про парк Ви неодмінно дізнаєтесь, поїхавши з нами на екскурсію!

11:00-13:00 – вільний час у парку для самостійної прогулянки.

13:00-14:00 – переїзд в Жашків.

14:00-15:00 – екскурсія Жашківським кінним заводом. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся багато цікавого про розведення, вирощування, тренування коней та їх змагання та нагороди. Кінний спорт – це ціла філософія, де поєднується сила, гнучкість та суворість, і не обійтися тут без терпіння, вродженого таланту, впевненості та спілкування з цими благородними та граціозними тваринами.

15:00-16:00 – вільний час та катання на конях.

(ВАЖЛИВО: про бажання кататись на конях повідомте при бронюванні тура – вартість 50 грн з особи). 

16:00-17:00 переїзд в м. Умань

МАЄТЕ ДВА ВАРІАНТИ:

1) з квитком в «старий» парк можна увійти знову та продовжити прогулянку парком.

2) усі бажаючі відвідують фентезі парк «Нова Софіївка».

Нова «Софіївка» – єдиний  у  Східній Європі фентезі-парк. Дивовижний світ української культури та міфології поєднався з мандрівками у світ стародавнього Сходу, де фонтани та інсталяції потонули у зеленому природному розмаїтті, а у водоспаді можна побачити справжнього дракона. На території парку ми побачимо  фантастичні об’єкти: • світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької • стилізована вхідна група з ілюстраціями періодів розвитку «Софіївки» • водоспад «Дракони» • оглядовий майданчик • скульптура «Пегас». Крім того на території знаходиться Японський сад з озером, альтанками і садом каменів, а також сад фонтанів, регулярний, казковий та пейзажний сади. Молодших гостей чекають багатофункціональний дитячий майданчик, скульптури самураїв та ніндзя.

20:00 – збір біля автобусу та виїзд додому

23:00 – орієнтовний час прибуття

Дополнительная информация

У вартість включено:  проїзд, проживання, сніданки, екскурсії по програмі, страхування 
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.