067 217 20 89
063 306 49 82

Фестивальний Кам’янець

Описание

Страны
Маршрут Вінниця - Кам’янець - Вінниця
Количество дней 1
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
12.09.202003.10.2020
04.10.2020
Цена от 425 грн Забронировать

Программа тура

День 1

Фестивальний Кам’янець

05:00 – збір та виїзд від маг. ГРОШ на 600-річчя (Вишенька).

10:00 – орієнтовний час прибуття в с. Устя.

10:00-11:00 – круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику «Подільські Товтри» від с. Устя, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову, і знову захочете сюди повернутися. Це і є місцева «Швейцарія», знаменита неймовірною природною красою.

ВАЖЛИВО: прихопіть з собою усе потрібне для  міні-пікнічку – на кораблику є столики та стільчики.

11:00-12:00 – переїзд в м. Кам’янець-Подільський.

12:00-13:30 – відвідаємо відому на увесь світ Кам’янець-Подільську фортецю, яка входить до 7-ми  чудес України.

Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.

Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України.

13:30-16:00 – розпочинаємо нашу захопливу пішохідну екскурсію (з собою мати зручне взуття та дощовик про всяк випадок)Кам’янець-Подільський – це місто, що зберегло дух середньовіччя.

Своєрідність та унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту і містобудівної структури середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі…

16:00-19:30 – вільний час на самостійну прогулянку та смачну вечерю – обов’язково підкажемо цікавенькі місця, а далі споглядаємо за запуском повітряних куль (ВАЖЛИВО: час запуску на пряму залежить від погодних умов!).

У вільний час радимо здійснити екстремальну прогулянку на плавучій машині, вона ж БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина), яку адаптували під туристів і зареєстрували як повноцінний пасажирський транспортний засіб з державними номерами. Маршрут припускає відвідування важкодоступних місць з подоланням місцевої річки. Це унікальна можливість відчути незабутні емоції на борту та оригінальний спосіб побачити мальовничі краєвиди з каньйону річки Смотрич, оглянути фортецю з незвичного ракурсу та ознайомитися з пам’ятками історії, які приховані від поглядів звичайних туристів. Не позбавляйте себе незабутніх емоцій та заряду позитиву!

20:00 – збір біля автобусу та від’їзд додому.

24:00  орієнтовний час прибуття.

Дополнительная информация

У вартість включено:  проїзд, проживання, сніданки, екскурсії по програмі, страхування 
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.