067 217 20 89
063 306 49 82

Подільський круїз

Описание

Страны
Маршрут Вінниця-Хотин - Кам'янець-Подільский- Вінниця
Количество дней 1
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
06.09.2020
19.09.2020
10.10.2020
Цена от 525 грн Забронировать

Программа тура

День 1

Подільський круїз
 

05:00 – збір та виїзд групи від маг. ГРОШ на 600-річчя (Вишенька).

10:00-13:00 – екскурсія одним з семи чудес України, могутньою твердинею, перлиною Подільського краю – Хотинською фортецеюФортеця Хотин увійшла в  Сім чудес України. Її історичне минуле привертає величезну кількість туристів в Хотин. Адже це місце сто відсотків вразить кожного, і залишиться в пам’яті на все життя.

Це була найпотужніша оборонна споруда. Навіть дивно, що все починалося з непоказної дерев’яної споруди, яка захищала від набігів Хотинський землі. Спочатку її оточував земляний вал і глибокий рів, з часом, їх замінили високими потужними стінами, а ще пізніше артилерійськими бастіонами.

З роками фортеця забудовувалася, міцніла і росла. І зараз стоячи біля її стін, відчувається незвичайна міць і масштаби. Височенні стіни з бійницями і баштами. Стоячи поруч. І якщо зліва фортеця захищає п’ять потужних воріт, то справа її омиває річка Дністер, що служить ще одним щитом.

13:00-14:00 – переїзд у м. Кам’янець-Подільський.

14:00-16:00 –  відвідаємо відому на увесь світ Кам’янець-Подільську фортецю, яка входить до 7-ми  чудес України.

Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.

Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України.

16:00-18:00 – вільний час на самостійну прогулянку та вечерю.

У вільний час радимо здійснити екстремальну прогулянку на плавучій машині, вона ж БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина), яку адаптували під туристів і зареєстрували як повноцінний пасажирський транспортний засіб з державними номерами. Маршрут припускає відвідування важкодоступних місць з подоланням місцевої річки. Це унікальна можливість відчути незабутні емоції на борту та оригінальний спосіб побачити мальовничі краєвиди з каньйону річки Смотрич, оглянути фортецю з незвичного ракурсу та ознайомитися з пам’ятками історії, які приховані від поглядів звичайних туристів. Не позбавляйте себе незабутніх емоцій та заряду позитиву!

18:00-19:00 – переїжджаємо у с. Устя.

19:00-20:00 – на заході рушаємо за неймовірними пейзажами. Ми влаштуємо круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику «Подільські Товтри» від с. Устя, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову, і знову захочете сюди повернутися. Це і є місцева «Швейцарія», знаменита неймовірною природною красою.

ВАЖЛИВО: прихопіть з собою усе потрібне для  міні-пікнічку – на кораблику є столики та стільчики.

20:00 – виїзд додому.

24:00 – орієнтовний час прибуття!

Дополнительная информация

У вартість включено:  проїзд, проживання, сніданки, екскурсії по програмі, страхування 
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.