Вихідні у Польщі (сертифікат вакцинації)

Описание

Страны
Маршрут Львів Краків - Велічка - Закопане - Вроцлав - Львів
Количество дней 3
Даты выездов
ЯнварьФевральМартАпрельМайИюнь
ИюльАвгустСентябрьОктябрьНоябрьДекабрь
22.10.2021
29.10.2021
05.11.2021
19.11.2021
03.12.2021
10.12.2021
17.12.2021
Цена от 75 €

Программа тура

День 1

В и х і д н і   у   П о л ь щ і

Львів  Краків - Велічка - Закопане - Вроцлав - Львів

Б е з    н і ч н и х    п е р е ї з д і в

Дві ночі в Кракові!
Підземні соляні копальні Велічки.
Краса мальовничого Закопане та чарівний Вроцлав!
В програмі туру Парк мініатюр!
Шопінг в Кракові!
Краків |Польща| - все про місто з фото, пам'ятки та карти Кракова Чому центр старого Кракова «прикрашає» скульптура голови? - UAinKrakow.pl

8:00 – Виїзд на кордон. Переїзд по території Польщі.

Приїзд до Кракова.

Оглядова екскурсія «Королівський шлях».Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!

Рекомендуємо: екскурсія «Незабутній Краків» по Казімєжу (15€). Давній район Кракова Казімєж до сьогодні береже історію, культуру, звичаї та традиції єврейської нації. У лабіринтах його вулиць з невеличкими будівлями панує зовсім інший світ, відчувається дух Старого міста. У численних маленьких крамничках зі старовинними речима, поряд із звичайними предметами, знаходяться справжні раритети. Духовне життя мешканців концентрується у численних синагогах: Стара синагога, Рему, Висока, Ісаака, Купа… Культура й далі продовжує процвітати, втілюючись у різноманітних концертах, тематичних ресторанах, кафе та книгарнях.

Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок.

Вільний час. Рекомендуємо на вибір:

Рекомендуємо: екскурсію у місто каналів та мостів Вроцлав (35€). Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав… і здається, що все місто гойдається на її хвилях. Тумський острів– найстаріша частина міста, яка приводить в захоплення кожного, хто тут побував. На центральній площі, однієї з найбільших у Європі, височіє ратуша – перлина готичної сілезької світської архітектури. Під час екскурсії у Вроцлав відчувається відразу,що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.
Достопримечательности Вроцлава: Топ-26 (МНОГО ФОТО) 12 достопримечательностей Вроцлава за 1 день | CleverTravel

АБО

Рекомендуємо: екскурсія в Закопане (25€). Тур в Закопане дарує зустріч з живописною дерев’яною архітектурою, казковими краєвидами та унікальною культурою гуралів, традиції, звичаї і фольклор яких збереглися від самих витоків… Місто є не лише скарбницею мистецтва, а й невичерпним джерелом ідей для активного відпочинку. Прогулянки верхи, їзда на велосипедах, плавання в теплих басейнах, освоєння гірських маршрутів… А найголовніше – татранський Національний Парк, у мальовничих долинах якого красуються едельвейси та крокуси, а вічнозелені кедри і сосни наповнюють повітря неповторним ароматом…
 
Закопане: 20 фактов, известных только местным жителям - Новости Закопане 2021 - карта, путеводитель, отели, достопримечательности Закопане (Польша)

АБО

Рекомендуємо: Парк мініатюр «Світ мрій» (15€ + вхідний квиток 12€ дорослий, 10€ діти та студенти до 26 років). Парк мініатюр «Світ мрій» є єдиним місцем, де можна відвідати багато куточків світу за один день. У парку розташовано понад 50 моделей найвідоміших архітектурних шедеврів, серед яких храм Акрополь, Колізей, Пізанська вежа, собор Святого Петра, статуя Свободи, Китайська стіна, Ейфелева вежа, Тріумфальна арка, Біг Бен, Сфінкс, Білий дім. А на найменших відвідувачів тут чекають Мавп’ячі гаї та величезні пісочниці.

Рекомендуємо: екскурсія в Підземний музей в Кракові (15€). Підземелля Ринку – один з найбільш цікавих та незвичайних музеїв Польщі. Тут можна дізнатися історію Кракова, а також побачити незаймані об'єкти, залишки доріг, архітектурних споруд середньовічного міста. В цьому музеї часто проходять різноманітні виставки з незвичайними експонатами з часів виникнення Кракова та до наших днів.

Рекомендуємо відвідати торгові центри IKEA та Galeria Bronowice (трансфер 6€).

Ночівля в готелі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час.

Рекомендуємо: екскурсія в Соляні копальні Велічка (15€ + вхідний квиток 20€ дорослі, 17,5€ діти до 12 років). Підземні лабіринти довжиною понад 300 км, чарівні соляні озера, штреки та величезні камери, утворені внаслідок видобування солі, розкішна каплиця Святої Кінги на глибині 101 м– це варто побачити!Це єдина копальня, яка пропрацювала з середньовіччя до сучасності. Її надра завжди привертали увагу допитливих осіб, перші екскурсії в соляній шахті були проведені ще в XV столітті для членів королівської сім'ї та великосвітської еліти. Красу, заховану під землею, довго не приховували від простого населення і на сьогоднішній деньбезліч туристів приходять подивитися на чудо, створене спільно людьми і природою.В копальню варто захопити з собою теплі речі.

Рекомендуємо: відвідання Королівських палат (15€ дорослі, 12€ діти до 16 років). Королівські палати, в які ведуть пишні кам’яні портали, прикрашені витонченими камінами й печами, що вкриті яскравим розписним кахлем.Стіни, оббиті шкірою із золотими малюнками, неповторні меблі епохи Ренесансу, мальовані й різьблені стелі, бронзові підсвічники, унікальна колекція гобеленів, – створюють для очей і душі картину воістину королівського бенкету…
Королівська дорога у Кракові | Польща для мандрівників ✓ Королівський замок Кракова 🛫🏝 Сайт про найцікавіші куточки нашого світу 

Виїзд на Україну (орієнтовний час виїзду 14:00).
Проходження кордону.
Приїзд до Львова ввечері біля 22:00.

Дополнительная информация

22.10.2021, 29.10.2021,  = 75 євро
05.11.2021, = 105 євро
19.11.2021, 03.12.2021, 10.12.2021, 17.12.2021 = 95 евро

Обов'язкові послуги:
 • Гарантований аванс на факультативні програми 20.00 EUR
 • Оренда навушників 4.00 EUR
 • Страхування - Медичне страхування 49.02 UAH
 • Страхування - Страхування від нещасних випадків 3.30 UAH
 
Додаткові послуги
 • Доплата за додаткове місце біля себе 55.00 EUR
 • Доплата за одномісне розміщення 40.00 EUR
 • Гарантія від невиїзду 10.00 EUR
 • Доплата за місце в 1-ій половині автобусу 10.00 EUR
 • Доплата за номер місця на вибір 10.00 EUR
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелях ***-****, сніданки;
 • туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить
 • екскурсії за додаткову плату;
 • вхідні квитки;
 • трансфери;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі.


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
У Вас есть вопросы? Мы Вам поможем!
X

К сожалению офис сейчас не работает.

Мы обязательно перезвоним Вам в рабочее время.